Fotoalbum - keď som bola ešte malá

                            

 


Bola som veru riadna šibalka: 

A takto počúvame rozprávku o kašičke na večeru.
To je moja maminka Gaia z Brna a moji súrodenci. Celkom nás bolo 9 (ja-Agaia - som s tým ružovým ňufáčikom, Arry, Abbad, Alwy, Athos, Atlanta, Atilka,  Agnes, Aireen).

Keď som mala 7 týždňov, prišiel deň môjho veľkého sťahovania sa za hranice nielen všedných dní, ale aj mojej rodnej vlasti - išla som na Slovensko. No, ono to sťahovanie nebolo až také veľké, veď som si neprichystala žiadnu batožinu. Ešte, že na to myslela pani mojej maminky Gaii a nabalila mi granulky, ktoré mi chutili, vitamíny a vápnikové tabletky - fuj, tie boli hnusné. Každému psíkovi, čo nechce tabletky poradím: dajte si ich zabaliť do syrokrému, potom sú celkom jedlé.
Okrem toho mojej novej panej pribalila ešte množstvo papierov - že vraj návod na použitie, to aby vedela, ako sa má o mňa starať. Či ho niekedy čítala to neviem, ale stará so mňa dobre, nemôžem sa sťažovať. Len keby nechodila do práce a bola stále doma, bolo by nám veselšie. No ale to už predbieham. 

Po presťahovaní ma stále fotili, lebo vraj malinká budem len chvíľu:
 
Veľa sme chodievali do prírody na prechádzky, behala som, skákala, čo mi sily a nohy stačili a potom som doma vyzerala ako po fláme, 
                    
                                                                   ale keď prišiel čas kŕmenia, bola som
                                                                   vždy pripravená ochrániť svoje misky
                                                                   pred votrelcami, hlavne ak je v 
                                                                   nich to , čo mi veeeeeľmi chutí.

Cez víkendy sme chodievali do Martina za mojou "starou mamou", ktorá má namiesto vnúčat mňa a za Silviou, ktorá má stále zlostila s veľkým plyšovým jazvečíkom. Vtedy som bola malá a hlúpa a vždy som sa nechala vyprovokovať, teraz jej už na to nenaletím.

No a cez pracovné dni som chodievala s mojou paňou do práce, kde pre mňa museli presťahovať knihy len do hornej police, lebo v dolnej som spávala ja.
.  

návrat na úvod do fotoalbumu