Fotoalbum - vrh "B"
Baltic  
Mladší brat nasledoval svojho čiernoznakatého súrodenca už o 10 min. Vážil 530 gr.  
Ešte mám do Buddy Bostona ďaleko
Presiahol som 1 kg živej váhy.

Hmm, a mňa v 3 týždňoch neodfotili?

Ale do košíčka sa už zmestím ledva, ledva
Ja mám 5 týždňov rovnako ako moji bratia a som z nich aj najhladnejší. Veď už mám riadne zuby a ťažkú hlavu, preto si ju stále niekde opieram.

 

6 týždňov - rastiem do sily a krásy, hoci som sa narodil najmenší, pri miske som bol vždy taký snaživý, že dobieham svojich súrodencov.
Keď si moji noví páni pre mňa 25.8.2002 prišli, bol som už v porovnaní so súrodencami najťažší. Mal som 8,8 kg. Od nedele teda bývam v Slovinsku v meste KRANJ a toto je časť mojej novej rodiny: Smutný Baltic pred odchodom Baltic s novou rodinou
Už som "veľký chlap", mám 3 mesiace a doma majú zo mňa radosť. Posúďte sami, púšťajú ma aj do bytu.

 

Ja som svedomitý synáčik svojej mamy a pravidelne sa jej chodím ukazovať ako rastiem. Tu mám 5 mesiacov:   ale, laby mám už ako statný dospelák:   
Presne na polročné narodeniny som sa prišiel ukázať opäť. Mám 59 cm a viem už pekne podať labku.
Prišiel som na Slovensko aj na jarné prázdniny. V podávaní labky (po slovinsky tačky) som čím ďalej tým lepší.
Zvyšok roka som svedomito trávil s mojou novou svorkou v Slovinsku a už dávno som nikde za hranicami nebol. Preto, keď išla celá moja svorka oslavovať Silvestra na Slovensko, bez diskusie som sa im pribalil. Kým sa dvojnožci boli lyžovať, ja som navštívil svoju mamu Gaiu a strávil som u nej 4 dni. Super sa mi tam páčilo, lebo napadla riadna hora snehu a každý deň sme išli na vychádzku. Riadne som sa vyblaznel a odteraz budem aj doma trvať na takýchto prechádzkach. Určite sa sem skoro vrátim. Aspoň dúfam. Mám presne rok a pol.  Počkajte maaaaaaaaaaaaa Však som pekný ? Svorka v prírode
December 2007 - Baltic má už 5 a pol roka, je veľmi pekný a má výbornú povahu.
 
 

návrat na úvod do fotoalbumu B-čiek