Vrh "K" Kráľovská stráž - 1. mesiac

 

12.6. 2012 Drobci už majú dva týždne

Darí sa im veľmi dobre, Francia je veľmi zodpovedná mama, kŕmi ich výdatne, šteniatka zatiaľ vôbec nepotrebujú prikrmovanie. Za pár dní už začnú otvárať očká a počuť. Potom už bude pekne veselo.

 

 

 

19. 6. 2012 Čas letí veľmi rýchlo a šteniatka už majú tri týždne

Podľa slov majiteľky Francie, ktorá je so šteniatkami každý deň, sú podarené, už sa klbčia a vyskakujú do seba, pekne priberajú, majú sa k svetu, už sa dokonca pomaly začínajú aj klbčiť. Tropické horúčavy im nerobia dobre, tak na dvor môžu chodiť len ráno a podvečer. Na trávniku sa im zjavne páči. Keď pominú teploty nad 30 °C, presťahujú sa von natrvalo.
   

 

23. 6. 2012 - veľké sťahovanie

Šteniatka už natrvalo opustili pôrodnú bedňu a presťahovali sa na dvor a do voliery. Strávili tak prvú noc pod hviezdami. Vôbec im to neprekážalo. Zaujal ich hlavne plot. Keď boli dnu, tlačili sa von a keď boli von, špekulovali ako sa zase dostanú dnu.

Veľký zážitok je to aj pre deti. Dve staršie dcéry už aj pomáhajú so socializáciou, najmenšia sa batolí medzi šteniatkami ako ich rovesníčka.

26. 6. 2012 - máme 1 mesiac

Šteniatka už zo dňa na deň prestávajú byť "tuleníkmi"  a už sa celkom podobajú na krásne malé hovawarty. Po rodičoch sú skutočne všetci veľmi vydarení.

Určite budú robiť svojim majiteľom radosť.


 

 Rodičia             Kontrola vrhu         Váhová tabuľka

OSOBNÉ STRÁNKY ŠTENIATOK

O našich doteraz narodených šteňatách si môžete čo-to prečítať na týchto stránkach:

prehľad odchovov

Vrh A, Vrh B, Vrh C, Vrh D, Vrh E, Vrh F, Vrh G, Vrh H,  Vrh CH, Vrh I, Vrh J

hlavná stránka