Fotoalbum - Nástenné kalendáre Kráľovských strážnikov

Kalendár na rok 2014


Kalendáre už máme doma.

Neváhajte posielajte mi objednávky za akciovú cenu - 13 € za formát A3

 

e-mail

Formát A3 na výšku, počet listov 13, na každom 1x foto A4 + niekoľko menších foto. Kvalitná tlač v Rakúsku.
 

 

Náhľad niektorých mesiacov je už hotový:

 

 

 

 

Kalendár na rok 2013

Z roka na rok je o naše kalendáre väčší záujem. Technológie napredujú, fotky sú čoraz kvalitnejšie a aj strážnici rastú do krásy. Preto sme aj na rok 2013 pripravili nový vzhľad kalendára.
Záujemcov o kalendár aj pekných fotiek bolo viac, než stránok v kalendári, preto sú na niektoré mesiace vytvorené dve rôzne varianty a každý si bude môcť vziať ten kalendár, v ktorom je jeho psík.
Všetky fotky sú "čerstvé". Či už nádherné zimné zábery Everesta vo vibramách v rakúskych Alpách, alebo nádherné jesenné obrázky najmladších šteniatok z vrhu "L". Tento rok bol u nás veľmi bohatý na šteniatka. Najskôr sa na jar narodili Cortine "J"-čka, v lete zase sestrám Francii a Fidži vrhy "K" a "L". Preto aj hlavnou témou kalendára je hovawartia omladina, ktorú na titulnej stránke reprezentuje Jamaica.
 

  

Kalendár na rok 2012

Keďže kalendáre Kráľovských strážnikov mali v minulých rokoch úspech, podujala som sa aj tento rok vytvoriť grafický návrh. Mojou snahou bolo vybrať také fotky, ktoré kvalitou zodpovedajú tlači formátu A4, zároveň také, ktoré už neboli v minuloročných kalendároch a tiež aby boli v kalendári tí Kráľovskí strážnici, ktorých majitelia si kalendár vopred objednali.

Hlavnou udalosťou roka 2011 bolo narodenie šteniatok z nášho vrhu "I", ktorých mamou bola Fidži a v lete sme si s Fidži a Afrikou zabehli po pár horúcich dní do Chorvátska. Preto aj fotky z týchto udalostí sú zaradené do kalendára na rok 2012.

Tlač je mimoriadne kvalitná, moderná, robili to tlačiarne v Rakúsku a hoci som sa snažila upraviť fotky tak, aby psíky na nich čo najlepšie vynikli, výsledok aj mňa prekvapil. V dobrom. Verím, že každému, kto si náš kalendár doma zavesí, bude pohľad naň robiť radosť po celý rok.

 

 

      

Kalendár na rok 2011

  S myšlienkou vytvoriť si vlastný kalendár sme koketovali už dávno. Nebolo však jednoduché zohnať tlačiareň, kde by kalendár vytlačili v prijateľnej kvalite a za znesiteľné ceny. Niektoré fotolaby ponúkali možnosť tvorby reklamných predmetov, ale sortiment nebol príliš široký. Najkvalitnejšia bola asi potlač na keramické šálky. Tie máme dodnes úplne nepoškodené a používajú sa denne.

Až v roku 2008 sme objavili možnosť dať si vytlačiť nástenný kalendár podľa vlastného grafického návrhu. A tak sme sa celý rok 2009 pozerali na nádherné fotky našich hovawartiek. Kalendár formátu A3 bol taký pekný, že sme ho dookola otáčali ešte aj v roku 2010. Veď posun dátumov bol len o jeden deň. Na jeseň 2010 vydal fotolab akciu na nástenné kalendáre a tak som si povedala, že sa nemusím tretí rok pozerať na tie isté fotky, hoci aj nádherné. Hodila som informáciu o príprave kalendára medzi kráľovských strážnikov, viacerým sa nápad páčil a tak sme dali tlačiť asi 30 ks. Verím, že všetci boli s kalendárom spokojní, hoci niektorí sa celý rok pozerali len na niektoré mesiace. Everestova panička mala prvý pol rok stále marec a druhý polrok zase len november. Lebo na tých stránkach bol Everko :-)))

 

     

 návrat na úvod do fotoalbumu

hlavná stránka