Vrh "C1" Kráľovská stráž

Vrh " C1" 

12.6.2023 sa nám narodili šteniatka vo farbe plavej a čiernej so znakmi

v auguste budú pripravené vyraziť do svojich nových domovov

Informácie na tel. č.:  +421 / 911 175 573     alebo mailom 


Matkou je XAMINA Kráľovská stráž. Pri výchove šteniatok jej budú asistovať aj naše mlaďošky (Zimbabwe a Aljaška). Tie budú výbornými a neúnavnými springpartnerkami pre drobizg, aby mama Xamina mohla spokojne oddychovať.  

12. 6. 2023 sa narodilo 7 krásnych, zdravých šteniatok:
3 x plavý psík, 1 x psík čierny so znakmi
2 x plavá sučka
1 x sučka čierna so znakmi

Je to už naša 5. generácia odchovu hovawartov. Všetky šteniatka majú DM = N/N, to znamená, že nebudú postihnuté ocorením degeneratívna myelopathia a gén pre túto chorobu ani nebudú prenášať na svoje prípadné potomstvo.

Rodičia vrhu C1 - XAMINA a AMAROK sú obaja veľmi milej a nekonfliktnej povahy, obaja majú zdravotné testy, zdravé bedrové aj lakťové kĺby. Obaja sú šampióni krásy s naozaj nádherným exteriérom. Xamina má zo všetkého najradšej tenisovú loptu. Žiadna prechádzka sa nezaobíde hádzadla. Na výstavách sa jej darí veľmi dobre, rozhodcovia oceňujú jej výbornú stavbu tela, dokonalé úhlenie končatín, elegantný pohyb. Xamina je plnochrupá blondýnka s krásnymi tmavými očami a neustále veselým výrazom.
A už má aj tituly Slovenský šampión šteniat, Slovenský šampión krásy mladých, Slovenský šampión krásy, Šampión Rumunska, Slovenský Grand šampión a splnila podmienky aj na titulu C.I.E. - Medzinárodný výstavný šampión

Otec C.I.E. AMAROK Saint Barbarons sa venuje výstavnej kariére, tiež je Medzinárodným výstavným šampiónom, Šampiónom krásy Slovenska, Rumunska.

Obaja rodičia majú negatívne výsledky DBK, DLK. Veríme, že šteniatkam dajú do vienka to najlepšie zo svojich génov.

 Aj keď šteniatka budú mať dobré predpoklady pre chovateľskú, či výstavnú kariéru,
pokojne nás kontaktujte aj v prípade, ak žiadne takéto ambície nemáte a chcete šteniatko hovawarta len ako rodinného priateľa, spoločníka a strážcu.

Ak uvažujete o šteniatku do rodiny s deťmi,
možno Vás zaujmú myšlienky na tejto stránke.
 

Matka:

 C.I.E. XAMINA Kráľovská strážOtec x matka:
Ch. LEROY Aldeon x
CH. NIAGARA Kráľovská stráž

 

Výstavné úspechy
  Slovenský šampión šteniat, Slovenský šampión krásy mladých
Šampión krásy Slovenska, Rumunska, Grandšampión Slovenska, C.I.E. - Medzinárodný výstavný šampión,
CAJC, CAC, CACIB, BOS, BOB
 

 RTG DBK 0/0,  DLK 0/0
viac o Xamine   

Xamina na working-dog

 

Otec:

C.I.E. AMAROK
Saint Barbarons

výstavne vedený

DBK (HD) -A, DLK: 0/0
DM = N/N

Výstavné úspechy
 
Medzinárodný výstavný šampión C.I.E. Junioršampión SR, Šampión SR, HU, UA, RO, Grand šampión SR, RO CAJC, CAC,CACIB, BOB, BOS, TOP 1.HOVAWART 2015 (Slovakia Cup), PES ROKA2015 SHK 1.miesto Európska nádej 2014, Grand Prix junior winner SVK2015, Winter winner 2015, Slovakia Cup winner 2015, Nitra Winner Cup winner 2016, Junior Victory Winner 2016, Derby winner HU, Best in breed Derby winner HU, Šampión šampiónov HU 2016, Víťaz Slovenska 2016, Grand Prix Slovakia Winner 2016  

O našich doteraz narodených šteňatách si môžete čo-to prečítať na týchto stránkach:

prehľad odchovov

Vrh A, Vrh B, Vrh C, Vrh D, Vrh E, Vrh F, Vrh G, Vrh H, Vrh CH, Vrh I, Vrh J, Vrh K, Vrh L, Vrh M, Vrh N, Vrh O, Vrh P    ,