Vrh "M" Kráľovská stráž - 2. týždeň

Cortina je veľmi šťastná mamina. Chvíle so šteniatkami si veľmi užíva, aj keď drobci už dávno nie sú drobcami a pri kojení začína byť pekná tlačenica. Cortina je asi zvyknutá na väčší počet šteniatok, veď doteraz mávala vo svojich vrhoch 10 alebo 11 potomkov, tak si adoptovala aj plyšového severského psa a nosí si ho so sebou do bedne. Viď fotka vyššie.

 

Zaujímavou individualitou je jediný blonďák. On už teraz možno vie aký je krásny a že by ho ostatní mali na rukách nosiť, lebo využije každú príležitosť na to, aby neležal na podložke, ale priamo na svojich súrodencoch. Nielenže si vyloží hlavu, on sa na nich vyteperí celý aký je.

 

V bedni začína byť celkom čulý ruch. Síce to ešte prebieha len v krátkych intervaloch, ale ruchu, šuchu a hluku to už narobí neúrekom. Cortina je niekedy zákeráčka. Vojde do bedne, pobudí šteniatka a odíde preč. Podozrievam ju z toho, že to robí úmyselne. Keď sa totiž šteniatka trošku rozhýbu, vykonajú svoju potrebu na noviny, ja to hneď odpracem a Cortina si už ide ľahnúť pekne do čistého a v kľude ten drobizg nakŕmi.

 Rodičia                       Váhová tabuľka      Portréty

Album 1. týž.   Album 3. týž   Album 4. týž    Album 5. týž.

 

OSOBNÉ STRÁNKY ŠTENIATOK

O našich doteraz narodených šteňatách si môžete čo-to prečítať na týchto stránkach:

prehľad odchovov

Vrh A, Vrh B, Vrh C, Vrh D, Vrh E, Vrh F, Vrh G, Vrh H,  Vrh CH, Vrh IVrh J, Vrh K, Vrh L

hlavná stránka