Vrh "F" Kráľovská stráž - fotoalbum 6. diel - 6.týždeň života
 
Šteniatka sú už veľmi aktívne a zábavné. Je radosť ich pozorovať pri hrách a naháňačkách. Len sa človek nesmie zaoberať tým, čo všetko stihnú pri tom poničiť, podupať, polámať a zadláviť. Snáď aspoň niečo z toho do budúcej jari opäť narastie.
Cortinka ich kojí už len sporadicky, zvyčajne ráno, keď sú hladné ako pirane a nevedia vydržať, dokým budú pripravené granulky. Potom na nich dozerá a kontroluje každé, ktoré zapiští viac, než sa Cortinke zdá primerané. Cez horúce dni si nachádzajú miesto kade-tade po dvore. Jedno z najobľúbenejších je pod grilom.
 

Sem-tam sa nám podarí uloviť nejaký portrétik, plavá je Filipínka a čierny - Farrell.

Prišiel čas už aj pre našu staručkú čerešňu a bolo ju treba obrať. Na strom šteňatá ešte nedočiahnu, ale na zemi boli výdatne nápomocné. Preberali sa v kýblikoch, vyťahovali listy, tí šikovnejší aj čerešne a čím viac, tým lepšie. A pri tom sa ešte tvárili akože "ja nič-ja muzikant" 
Návšteva Vilka bola najväčším zážitkom pre Fidžinku. Veľmi bola na neho zvedavá. Snažila sa na neho dočiahnuť, aby ho mohla olízať. Len čo zamrnčal, hneď bežala k záhradnej hojdačke na kontrolu. Ak na tej hojdačke práve nikto nesedel, keď sa o ňu Fidžinka oprela, hojdačka sa začala hýbať, Fidži pri tom robila 3 kroky dopredu, 3 dozadu a tak Vilka hojdala až kým zas nebol ticho. To keby človek nevidel na vlastné oči, nikdy neuverí. Veď Fidžinka má len 6 týždňov a už je taká šikovná.

 

 Úplne prvé fotky po pôrode nájdete tu.
Vrh "F"
album 1. týždeň    album 2. týždeň   album 3. týždeň  album 4. týždeň      album 5. týždeň

hlavná stránka