Vrhy "G"  a "H" Kráľovská stráž - spoločný fotoalbum 8. diel - doma a pri vode

Hry šteniatok sú čoraz aktívnejšie, sledovať ich pri tom, je lepšie ako televízor. Postupne sa oboznamujú aj so svetom za hranicami dvora. Havana a Hatteras boli plávať na jazere, Goral, Gaston, Helenka a Hollywood boli zase na výlete pri potoku. Goral, Gaston a Helenka boli vodou v potoku nadšení, bola im tak po brušká a naháňali sa v potoku hore a dole. Hollywood sa správal ako ukážkový manekýn, do vody si nenamočil ani pazúrik, asi si nechcel pokaziť manikúru.

Kým sa Houston celkom dobre zabavil aj sám s jabĺčkom, Goral lomil svojho súrodenca, ostatní sa naháňali okolo domčeka, cez tunel liezli do domčeka. niekedy sa do tunela natlačia aj traja - štyria a lomia sa tam navzájom. Majú z toho úžasnú zábavu.


 

Ako prví sa s vodou v jazere išli zoznámiť Havana a Hatteras. Havana ani na sekundu nezaváhala a ihneď za príchodu išla vodu preskúmať. Hatteras pristupoval k vode rozvážnejšie, ale rýchlo sa oťukal a plával celkom pokojne. Určite z nich budú dopbrí plavci, ak na to budú mať príležitosti aj v budúcnosti.

 

 
 
Vrh "G"     Vrh "H"    

album 1.diel  album 2. diel  3.diel   4.diel    5.diel     6.diel     7.diel     8. diel

hlavná stránka