Vrh "F" Kráľovská stráž - fotoalbum FALKLAND
Falkland Kráľovská stráž - pes, plavý, narodený 14.5.2008, tetovacie číslo 739
                                              bydlisko: Viničné pri Bratislave                                          posudok z výstavy hovawartov
Posudok z kontroly vrhu:
dňa 9.7.2008
Falkland (739): stredne plavý pes, dobré zosvetľovanie za lopatkami i na stehnách, veľmi svetlé na hrudi, úplný pigment na nose i pyskoch, oči, uši, chvost OK, mohutné laby, krásna hlava, semenníky hmatné. Živý, neposedný, ale milý. Zhryz nožnicový. Na zadných labkách biele prsty. Hmotnosť: 8,2 kg

8.12.2012: Hľadáme pre Falka riešenie jeho momentálnej situácie

Falko vyrástol s dvomi malými deťmi, má k deťom výborný vzťah, je priateľský, pokojný, ale veľmi dobrý strážca domu, ako píše jeho majiteľ .

Z rodinných dôvodov sa Falkov majiteľ sťahuje do náhradného bývania, kde si Falka nemôže vziať so sebou. Začína však stavať nový dom, čo predpokladá, že zvládne za 1 rok. Na túto dobu hľadáme pre Falka dočasné ubytovanie, kde by sa o neho postarali, pričom jeho súčasný majiteľ by mu naďalej platil stravu a veterinárnu starostlivosť. Po dokončení domu by si ho rád opäť vzal k sebe.

Ak sa takéto riešenie nenájde, je majiteľ ochotný Falka darovať do dobrých rúk. Falko má absolvovaný zvod mladých  a jednu výstavu v triede šteniat. V prípade záujmu nového majiteľa je možné absolvovať s Falkom ďalšie potrebné kroky na jeho zaradenie do chovu (výstava, RTG kĺbov a bonitácia). Jeho sestry Francia a Fidži už chovné sú a majú aj potomstvo.

V prípade otázok alebo ponuky na pomoc Falkovi volajte majiteľa - Jozef Crkoň: 0905 305 081
alebo chovateľku: Mgr. Martina Babíková - 0911 175 573, e-mail:
babikova@hovawart.sk


 

Fotené v 8. týždni veku


 

V novom domove

16.11.2008 - Fotky z Falkovho nového domova zatiaľ nemáme, ale máme zopár z jeho návštevy u nás vo veku jeho 6 mesiacov.
Je to veselý, priateľský pes, má nádherný čierny nos, zuby už má všetky vrátane oboch M3, vpravo hore má zdvojenú P1. Najbližšie sa verejnosti príde ukázať na výstavu do Trenčína.

Falko vo veku 6 mesiacov:


 

A keď mal 1 rok:

Vrh "F" - základné informácie o šteniatkach                                                   Kontrola vrhu
Vrh "F" rodičia - základné informácie o rodičoch                                          váhová tabuľka       ZVOD MLADÝCH - r.2009

Spoločné fotoalbumy - ako šteniatka rástli
album 1.týždeň        album 2.týždeň       album 3.týždeň    album 4.týždeň     album 5.týždeň       album 6.týždeň

Albumy súrodencov:
Fidži      Filipína        Florida       Francia                   Fargo       Farrell         Fergus            Finn