CIE Cortina Kráľovská stráž oslávila svojich 10 rokov v zdraví, plnej sile a aktivite
 

Cortina sa narodila 13.6.2005 v prvom vrhu našej čiernej hviezdy - AFRIKY Gora Monte. Je našou prvou uchovnenou kráľovskou strážničkou. Za svoj doterajší život priviedla na svet mnoho kvalitných potomkov, ktorí robia radosť svojim majiteľom po celej Európe. Sama získala množstvo cenných výstavných titulov, najvýznamnejší je CIE - medzinárodný výstavný šampión. Zložila 7 skúšok z výkonu a od svojej dospelosti je šéfkou našej psej svorky. Má pre nás nenahraditeľnú a výnimočnú povahu. Síce úplne inú než jej mama Afrika, ale práve to bolo výborné, že sa navzájom dopĺňali a boli super tandem. Afrika bola skôr reprezentačný typ diplomata a Cortina taký pracant a výkonný riadteľ. Škoda len, že sa Afrika nedožila tohto významného výročia svojej prvej dcéry a opustila nás len dva dni predtým. Každopádne aj touto cestou opätovne ďakujeme Afrike za jej nádherných potomkov.

Cortinine narodeniny sme oslávili v kruhu priateľov a kráľovských strážnikov na grill párty, kde si zamaškrtili aj ľudia aj psy.
Gratulanti sa blysli nápadmi a tak si Cortina zavesila na krk veniec zo špekačiek, podelila sa s kamošmi o dve torty a množstvo rôznych mašrtiek.

 

    

Ďakujeme všetkým, ktorí neľutovali kilometre a prišli s nami stráviť krásny slnenčný deň.

Fotoalbum 1. diel                                  Fotoalbum Cardiff 
Fotoalbum 2. diel
                                 
Fotoalbum 3. diel                                  Fotoalbum Coral Sea                                                     Vrh "C"
Fotoalbum 4. diel                                  Cortina a batôžky
Odchod z domu                                      Fotoalbum Cortina II