Vrh "G" Kráľovská stráž - Gabun
 

GABUN Kráľovská stráž - pes, plavý, narodený 4. 6. 2009, tetovacie číslo 822,   býva v Krakovanoch pri Piešťanoch

Vek 7 mesiacovPosudok z kontroly vrhu:
dňa 26.7.2009
Gabun  (822): pes, stredne až tmavšie plavý, výborné zosvetľovanie, pigment na pyskoch takmer úplný, na nose a viečkach sa zaťahuje, krásne dlhé uši a chvost, tmavé oko. Zhryz tesný nožnicový, semenníky hmatateľné.

 

výstavné úspechy: výborný 2


Gabko od nás odchádzal do Stupavy, do rodiny, ktorá už mala hovawarta - bez PP a pre problémy s povahou skončil v útulku. Majitelia odvtedy vraj už sú skúsenejší, majú viac informácií a tak sme im Gabka dali aj preto, že bol veľmi milý a nejavil známky dominancie. No v Stupave vydržal len 3 mesiace a presťahoval sa do okolia Piešťan. Nová Gabkova majiteľka nám hneď napísala mail, z čoho mám veľkú radosť, že môžeme byť aj naďalej v kontakte. Gabko sa už zoznámil aj s novou kamoškou Catherine z kraje Kalicha, ktorá má veľa výstavných a pracovných skúseností a tiež skúšky z výkonu. Dúfame, že bude Gabkovi správne šepkať do uška a časom bude aj on taký šikovný, ako Catty.

Gabko si ani nemohol želať lepšiu rodinu než tú, ktorú na druhý pokus dostal. V Stupave ho premenovali na Benyho (Benjamin), tak ho budete v hovawarťom svete stretávať aj pod týmto novým menom.

 

Vo veku 7 mesiacov s Catty.
Za fotky ďakujeme Romanovi Rakovanovi.

     

 

 
Vrh "G"     váhová tabuľka   album 1.týž.   album 2.týž.  album 3.týž.   album 4.týž. album 5.týž   album 7.týž

spoločný album G a H:   1. diel   2. diel   3. diel   4. diel   5. diel   6. diel   7. diel   8. diel

Súrodenci: Gaston Golfo,   Gascon,   Gobi,   GoralGreat BritainGrenada, Galaxia
 

hlavná stránka