Vrh "J" Kráľovská stráž - 6. týždeň


Apríl sa tento rok naozaj nezaprel a v počasí sa patrične vybláznil. Spočiatku aj snežilo, v noci mrzlo, ale predsa prišli krásne, slnečné dni a mohli sme sa spoločne vyhrievať na slniečku.

Drobci sa prejavujú ako celkom dobrí aportéri. Keď sa im podarí uchmatnúť nejakú hračku, hneď s ňou utekajú. Veľký úspech ako vždy majú hračky na gume, ale plyšáci sú plyšáci.

Cortina by aj chcela s nimi tráviť viac času, ale kedykoľvek sa objaví na dosah, malí si hneď myslia, že prišiel pojazdný mliečny bar.
Občas veru dostanú od mamy aj výchovné zaucho, keď domŕzajú viac ako je prijateľné.

 

Hoci iba mliečne, ale predsa len zuby. Zo šteniatok sú už riadne krokodíly a tak dostali príležitosť si výbavu papuľky vyskúšať aj na niečom tvrdšom. Na veľké varené kosti  sa vrhli, akoby týždeň nejedli. Šelmy sa nezaprú.

Po jedle nezaškodí trochu zábavy. Kocúr Gucci je na to dobrým objektom. On je celkom rád, keď ho niekto váľa po zemi a obhrýza. Doteraz to robila Fidži. Niežeby ho naháňala po dvore, on sám sa jej chodil ponúkať, aby ho pováľala. A keď sa jej nechcelo, sám sa hádzal hore bruchom. Teraz s rovnakým cieľom chodí medzi šteňatá. Ako vravím - čudák - masochista. Na Veľkonočný pondelok takto dvaja špióni vykúkali spoza stromu, či už idú kupači.


 

 

   Rodičia           Kontrola vrhu         Váhová tabuľka

Album 1. týždeň  Album 2. týždeň  Album 3. týždeň  Album 5. týždeň   Album 6

 Album 7. týždeň   Album 8. týždeň         Album 9. týždeň       Album 10. týždeň. týž

Májové rande

OSOBNÉ STRÁNKY ŠTENIATOK

Jackson       Jantar     Jemen      Jefferson     Jupiter     Jordan     

Jamaica      Jalta       Jena        Jasmine

O našich doteraz narodených šteňatách si môžete čo-to prečítať na týchto stránkach:

prehľad odchovov

Vrh A, Vrh B, Vrh C, Vrh D, Vrh E, Vrh F, Vrh G, Vrh H,  Vrh CH, Vrh I

hlavná stránka