Vrh "L" Kráľovská stráž - 6. týždeň

Konečne prešli daždivé dni a tak sme mohli vytiahnuť hračky a zábavky pre šteniatka. Fešáci sú už riadne pohybliví, obehali už celý dvor aj rôzne zákutia. Keď všetko preskúmali, pekne si to rozdelili. Na hlavnom dvore sa hrajú a na vedľajší za rohom chodia kakať. Šikovní.
Čím sú viac roztatárení, tým viac sa Jamaice zdá, že už veľa znesú a podľa toho sa s nimi aj hrá. Občas dostanú riadne zabrať. Čím ďalej tým viac sa im preto hodí označenie "sedem statočných ".

Videá:   spoločné hry

  Largo Largo Largo Lockhart Lockhart London

Doteraz boli u nás najobľúbenejšie  dva druhy hračiek - plyšáky zavesené na gume a šušťákový tunel. Mali sme taký perfektný 2-metrový. Ale ten naše "J"-ka načisto zdevastovali a zostal z neho už len drôt. Tak som nový vyrobila operatívne zo skladacieho koša na prádlo. Je to presne ten istý princíp, len je kratší a rozstrihla som mu dno. Svoj účel plní perfektne

    

Lyon

Plyšáky na gume absolútne nemajú konkurenciu. S tými sa bráškovia dokážu naťahovať každú chvíľku, ktorú neprespia. Najviac ich baví, keď to pustia a ono to na gume lieta ako bláznivé.

Lyon   

Poniektorí prišli na chuť aj loptám, ktoré už asi na pôvodný účel nepoužijeme.

Čierny psík Lokhart si pekne krásne spravil poriadky so svojim bratom, ktorý si dovolil vyvrčiavať spod kladinky.  Od Lokyho za to dostal pekne krásne po ňufáku a ešte aj vyplazený jazyk. Loky mu jasne a v kľude povedal: "Na mňa si tu, bráško, vrčať nebudeš".

 

 

Hlavnou hviezdou na dvore je v týchto dňoch Jamaica. Niekedy len tak leží pri šteniatkach a vyvaľuje sa spolu s nimi. Hoci má len čosi vyše 4-och mesiacov, už sa správa ako staršia sestra a v prípade potreby robí medzi nezbedníkmi policajta.

Najprv zruší bitku, potom vykrstí vinníka vyťahaním za ucho a nakoniec skontroluje obeť, či neutrpela veľkú ujmu. Je proste úžasná.

A keď krpci zaľahnú a pospia, Jamaica sa tajne ide vyblázniť s ich hračkami.

Poväčšinou si krpci pekne ľahnú do pelecha, ale niektorí unavenci sa skydnú tam, kde práve stoja a zaspia aj v jamke pod pníkom.

   
Chvíle, keď šteniatka spia, si konečne môžu na dvore vychutnať aj naše tri mušketierky. Mama Fidži, stará mama Cortina a prababka Afrika. Ani sa to nezdá, ale vlastne máme doma na dvore 4 generácie psíkov. 

    Rodičia        Kontrola vrhu         Váhová tabuľka

Album 1. týždeň   Album 3. týždeň   Album 4. týždeň   Album 5. týždeň   Album 7. týždeň   Album 8. týždeň 

Album 9. týždeň     Album 10. týždeň     Album 12. týždeň    Album jarmok

OSOBNÉ STRÁNKY ŠTENIATOK

Lakeland       Largo     Leon      Lockhart     London     Luxemburg      Lyon

O našich doteraz narodených šteňatách si môžete čo-to prečítať na týchto stránkach:

prehľad odchovov

Vrh A, Vrh B, Vrh C, Vrh D, Vrh E, Vrh F, Vrh G, Vrh H,  Vrh CH, Vrh IVrh J, Vrh K

hlavná stránka