London Kráľovská stráž

London Kráľovská stráž - pes čierny so znakmi, narodený  14. 6. 2012
                                                                  čip:900182000164742, SPKP: 1061
                                            
export Srbsko - Novi Sad
Posudok z kontroly vrhu vo veku 6 týždňov:

dňa 29. 7. 2012

5,8 kg: pes čsz, mohutný, silná výrazná hlava, tmavé oko, správne dlhé a nasadené uši, nožnicový zhryz, stredne plavé znaky, správne rozmiestnené, na nohách ohraničené, na papuľke sa ešte dofarbujú, biely znak na hrudi v tolerancií, chvost správnej dĺžky,  t.č. hmatateľný 1 semenník. Kľudná povaha, na stole trochu menej spokojný.

Pozn. chovateľky: 7.8.2012 - hmatateľné oba semenníky zídené v miešku

LONDON vyzerá na fotkách veľmi vážne, ale v skutočnosti je celkom iný. Je veselý, stále vysmiaty, vyhľadáva ľudskú spoločnosť a celou svojou psou dušičkou dáva najavo svoju lásku tomu, kto je k nemu milý.

London rastie naozaj do krásy, má nádhernú hlavu a celkový výraz, ktorým si okamžite získa každého. Nielen laika, ale aj odborníka na exteriér a povahu hovawartov akým je aj bývalý predseda Hovawart klubu ČR - Ing. Luděk Novák, ktorý posudzoval na Slovensku Špeciálnu výstavu hovawartov. London pre svoj nízky vek ešte na výstavu ísť nemohol, ale ukázal sa pánovi rozhodcovi po výstave a ten uznanlivo skonštatoval, že je to skutočne nádherné šteniatko.

 

 

Londonko oslávil svoje 3 mesiace na cvičisku, kde sa mu mimoriadne páčilo. Vynaháňal sa neilen s bratmi, ale aj s ďalšími seberovnými psíkmi. Spravili sme si niekoľko spoločných fotiek a na druhý deň už London cestoval ďaleko za hranice všedných dní - do Srbska. Vďačí za to svojmu strýkovi Jupiterovi, ktorý na svojich majiteľov urobil taký dobrý dojem, že aj ďalší rodinní príslušníci zatúžili po rovnako šikovnom chlpáčovi. Hoci teda London bude mať svojho vlastného pána a "vlastný dom", dvor bude zdieľať spoločne s Jupiterom.


 

 

     Rodičia        Kontrola vrhu         Váhová tabuľka

Album 1. týždeň   Album 3. týždeň   Album 4. týždeň   Album 5. týždeň  

Album 6. týždeň   Album 7. týždeň      Album 8. týždeň  Album 9. týždeň     Album 10. týždeň   Album 12. týždeň

Album jarmok

OSOBNÉ STRÁNKY ŠTENIATOK

Lakeland       Largo     Leon      Lockhart     London     Luxemburg      Lyon

O našich doteraz narodených šteňatách si môžete čo-to prečítať na týchto stránkach:

prehľad odchovov

Vrh A, Vrh B, Vrh C, Vrh D, Vrh E, Vrh F, Vrh G, Vrh H,  Vrh CH, Vrh IVrh J, Vrh K

hlavná stránka