Vrh "I" Kráľovská stráž - 2. týždeň

V tomto týždni šteniatkam prialo pekné počasie a tak chodievali popoludní vonku. Spávali ešte pekne v peliešku, ale každé dve hodiny sme ich preložili na pár minút na trávičku, kde sa vycikali, vykakali a tak mali peliešok stále čistý a suchý. Pri kŕmení je už riadna tlačenica, lebo drobci rastú ako z vody, či ako z mlieka.

   

Veci sa už začínajú diať veľmi rýchlo. Očká sa už otvárajú, zúbky začínajú rásť a niektorých už poslúchajú aj nožičky. Pri chôdzi to zatiaľ vyzerá skôr ako krokodíl na súši, než ako šteniatko, ale časom všetko príde, aj ladná chôdza hovawarta.

 

Väčšinu dňa zatiaľ ešte stále prespia, ale hladní sú ako pirane, kedykoľvek sa zobudia. Najhoršie je, keď ich ide Fidži skontrolovať, strčí medzi ne nos, všetkých tým pobudí a odíde. Drobci potom vreštia ako baby na trhu, čo sa dožadujú kŕmenia. Hlasy už teda majú riadne.
Je radosť ich pozorovať ako ležia jeden cez druhého, ako sa naťahujú, prevaľujú, zívajú. Hlavičky sa im už formujú, znaky vyfarbujú. Za pár dní z nich už budú pekní plyšáci.

 Rodičia        Váhová tabuľka

album 1.týž   album 3.týž   album 4.týž   album 5.týž    album 6.týž  
album 7.týž   album 8.týž   album 9.týž

OSOBNÉ STRÁNKY ŠTENIATOK

Ibiza     Imola     Isabella     India      Istria      Indian       Iran      Island      Ivory

"I" - čka na zvode mladých

O našich doteraz narodených šteňatách si môžete čo-to prečítať na týchto stránkach:

prehľad odchovov

Vrh A, Vrh B, Vrh C, Vrh D, Vrh E, Vrh F, Vrh G, Vrh H, Vrh CH 

hlavná stránka