Vrh "I" Kráľovská stráž - 6. týždeň

Na dvore je so šteniatkami už pekne veselo. Behajú po celom dvore, preliezajú tunel, vyhrabali si nejednu jamku a za obeť padlo už niekoľko plyšákov. Maminu ešte stále terorizujú a ťahajú z nej mlieko ozlomkrk. Keď im chce ujsť, niektorý malý nešťastník sa obetuje a drží Fidžinku za šnúrku na obojku. Tak sa aspoň ostatní súrodenci nakŕmia.


Granule baštia s veľkou chuťou. Každý deň dostávajú o trošku viac, ale akosi im nikdy nie je dosť. Podľa váhovej tabuľky sú však riadni buchťoši a tak sa extra prídavky nekonajú. Po jedle sú rozmočenými granulami ocapkaní okolo celej hlavy a tak ich musí Fidži poumývať. Afrika s Cortinou to len zobďaleč smutne sledujú, že zase im nič zo šteňacej misky nezostalo. Zato majú raj, keď príde návšteva s maškrtovými úplatkami.

   

Šteniatka sa tešia každej návšteve, hlavne keď ich prišelci rozmaznávajú, mojkajú a nechajú sa beztrestne obhrýzať. Najväčší špecialista je Isabella. Páči sa jej všetko, čo sa nachádza na nohách od lýtka dole. Boh ochraňuj toho, kto by prišiel len v sandáloch naboso. Asi by mal od Belly predierkované aj členky.

Isabella Isabella Isabella Isabella  

Od Golfíka dostali šteniatka peknú plastovú vaničku. Golfík sa do vaničky už dávno nezmestí, zato šteniatka sa do nej narvú aj poschodovo. Veľmi sa im tam páči. Nosia si do nej hračky, váľajú sa po sebe, obhrýzajú, občas seba a občas textilnú podušku. Hádam aspoň tá vanička to prežije.

 

Už menej zábavné je, keď sa pustia do obhrýzania záhradného prístrešku. Kiežby vydržal aspoň pár dní, kým sa šteniatka nerozbehnú do sveta. Nech im ešte dovtedy poslúži ako ochrana pred slnkom a dažďom. Majú síce svoju búdku, ale tam chodia spať len na noc, cez deň sa radšej uložia pod prístrešok, pod stolom, alebo pod fotelkou na dvore.

  Isabella  

 
 
 

  Rodičia        Váhová tabuľka

album 1.týž   album 2.týž   album 3.týž    album 4.týž   album 5.týž    
album 7.týž   album 8.týž   album 9.týž

OSOBNÉ STRÁNKY ŠTENIATOK

Ibiza     Imola     Isabella     India      Istria      Indian       Iran      Island      Ivory

"I" - čka na zvode mladých

O našich doteraz narodených šteňatách si môžete čo-to prečítať na týchto stránkach:

prehľad odchovov

Vrh A, Vrh B, Vrh C, Vrh D, Vrh E, Vrh F, Vrh G, Vrh H, Vrh CH 

hlavná stránka