Vrh "CH" Kráľovská stráž - 5. týždeň
FidžiNastal čas hier, skúmania dvora a objavovania všetkého možného. Šteniatka sa zoznamujú s rôznymi hračkami, prekážkami (majú na dvore tunel a maličkú kladinu, aby si zvykali). Od prvého dňa to pre nich nie je žiadny problém. Na dianie na dvore zodpovedne dohliada Fidži.

Chile

Chantal Chile 

Hoci Cortinka ešte zodpovedne kojí, hlavnú časť potravy už tvorí tuhá strava - začalo to mäskom, ryžou, tvarohom, vajíčkom, to všetko malo veľký úspech. Akonáhle k mäsku s ryžou pribudla varená mrkvička, drobci riadne ohŕňali nosmi. Aj to tak dopadlo, že to museli dojesť veľké psice. Kozím mliečkom však nepohrdnú nikdy a tak dúfame, že kozičky ešte chvíľu vydržia a budú nám dávať dostatok mliečka.

Chile, Cherry, Chiara Chiara Cheyenne Chelsea Chile Cherry Chamonix Cheyenne Cherry Chicago Chicago Cheyenne Chicago a Cheyenne Chicago a Cheyenne Chicago a Cheyenne Chicago a Cheyenne

Rokmi odskúšané a overené hračky nesklamali ani teraz. Plyšáky a špagátové uzly zavesené na gume dokážu šteniatka zabaviť na veľmi dlho. Hoci sú to ešte drobci, už im nerobí problém nosiť si v papuľke tenisové loptičky, papuče, topánky  a rôzne predmety, ktoré sú rovnako veľké ako šteniatka.

  Chiara Chiara Chiara

 Chicago

Rodičia                 Portréty šteniatok         Kontrola vrhu             Váhová tabuľka

Album 1. týždeň    Album 2. týždeň    Album 3. týždeň   Album 4. týždeň   Album 6. týždeň

Album 7. týždeň    Album 8. týždeň    Album 9. týždeň    Album 10. týždeň
 

OSOBNÉ STRÁNKY ŠTENIATOK

Chantal   Chelsea  Chile   Cherry    Channel     Chiara    Chamonix    Chicago   Cheyenne   Chadwick

O našich doteraz narodených šteňatách si môžete čo-to prečítať na týchto stránkach:

prehľad odchovov

Vrh A, Vrh B, Vrh C, Vrh D, Vrh E, Vrh F, Vrh G, Vrh H

hlavná stránka