Channel  Kráľovská stráž

Channel Kráľovská stráž - sučka plavá, narodená 19. 7. 2010, tetovacie číslo 928,
                                             bydlisko: Martin
Posudok z kontroly vrhu:
dňa 3. 9. 2010
CHANNEL (928): sučka, stredne plavej farby, s výborným zosvetlením za lopatkami a na stehnách, t.č. viac svetloplavej farby na hrudi a tiež na prstoch všetkých labiek. Úplný pigment nosa, pyskov i viečok, tiež labiek. Pekná mohutná hlava, uši pekne nasadené, výbornej dĺžky, tmavohnedé oko, nožnicový zhryz.  Chvost výbornej dĺžky, v čase kontroly bez  hmatateľných deformácií. Milá, kontaktná, veľmi živá,
temperamentná. Hmotnosť: 4600g.  

Channelka pobudla vo svojom rodisku o 3 týždne dlhšie ako väčšina jej súrodencov. Jej budúci majiteľa pristúpili k príchodu šteniatka veľmi svedomito a najskôr si išli ešte oddýchnuť na dovolenku. Keďže sú z Martina, zobrali si predtým Channelku pár krát domov a tak už pre ňu nie sú cudzí a aj nový dvor má už preskúmaný. Keďže doma ešte stále ostáva Chadwick, môže sa s ním prísť Channelka pohrať, alebo ísť na spoločnú prechádzku, kým sa celkom rozlúčia.

Nová Channelkina rodina už hovawartku mala. Volala sa Atina Levie srdce. Dožila sa krásnych 12 rokov. Hoci bola s preukazom pôvodu, nikdy výstavnú kariéru nemala a rovnako ju asi nebude mať ani Channel. Zato si bude užívať výlety do prírody a stretnutia s kamošmi na cvičáku. Má toľko energie, že ju rozhodne treba zamestnať, inak zamestná ona svojich majiteľov. A začína s tým od prvého dňa.

Do nového domova odišla v sobotu a už v nedeľu tam strážila dvor, akoby sa tam bola narodila.

 

Prvé správy z nového domova:

Channelka je zatiaľ je super. Tá fotka postojačky je hneď potom ako nás v nedeľu bránila pred susedmi vrčaním a pobrechávaním. Aj dnešný deň, ktorý bol pre ňu ťažký, lebo sme sa už toľko nehrali, zvládla perfektne. Chodíme trochu na na zoznamovacie prechádzky po okolí, čo ju dosť baví aj keď nechápe, čo je to s tým obojkom (prvé skúsenosti s vodítkom). Dnes nám vyvŕtala na pozemku veľkú dieru, zacítila krta.
Teraz mi leží pri nohách a obžiera kolieska stoličky. Najhoršie je, že chce odhryznúť USB kľúč z počítača, tak ju musím zabávať.

4 mesiace:

 

Rodičia                 Portréty šteniatok             Kontrola vrhu

Album 1. týždeň    Album 2. týždeň    Album 3. týždeň   Album 4. týždeň   Album 5. týždeň  

Album 6. týždeň    Album 7. týždeň   Album 8. týždeň    Album 9. týždeň    Album 10. týždeň

OSOBNÉ STRÁNKY ŠTENIATOK

Chantal   Chelsea  Chile   Cherry    Channel     Chiara    Chamonix    Chicago   Cheyenne   Chadwick

 

O našich doteraz narodených šteňatách si môžete čo-to prečítať na týchto stránkach:

prehľad odchovov

Vrh A, Vrh B, Vrh C, Vrh D, Vrh E, Vrh F, Vrh G, Vrh H

hlavná stránka