Chicago  Kráľovská stráž

Chicago Kráľovská stráž - pes čierny so znakmi, narodený 19. 7. 2010, tetovacie číslo 927,
                                                 bydlisko: Bratislava - Kvetoslavov
Posudok z kontroly vrhu:
dňa 3. 9. 2010
CHICAGO (927): pes, čsz. Znaky výborne umiestnené a ohraničené, veľmi pekná štruktúra srsti. Pekná mohutná psia hlava, uši dobre nasadené, korektnej dĺžky, tmavohnedé oko, nožnicový voľnejší zhryz. Chvost výbornej dĺžky, v čase kontroly bez  hmatateľných deformácií. Semenníky zídené v miešku. Povaha vyrovnaná, priateľský, kontaktný.  Hmotnosť: 5700 g.  

Chicago mal to šťastie, že do svojho nového domova odchádzal za pekného, slnečného dňa. Určite má nejakú šťastnú hviezdu, lebo aj jeho nové bydlisko má zvlášť poetický názov - Kvetoslavov.  Tak ako mu na cestu vysvitlo slnko po niekoľkých dňoch dažďa, tak mu budeme držať palce, aby ho pekné dni sprevádzali celým jeho životom.

 

Doma už na Chicaga čakala sučka stredného bradáča Lucy. 

Prvé správy z nového domova:
Už počas cesty bol Chico skvelý. Celý čas ticho ležal a pozoroval nás. Ani raz nezakňučal, ani nám neukázal čo ráno jedol. Vyzerá to že z neho bude správny cestovateľ. Po príchode domov sa hneď zoznámil s Lucy a mal som z nich oboch veľkú radosť, lebo obaja sa správali úplne vzorne. Lucy naňho ani raz nezavrčala, celého ho oňuchala, on ju oblízal a potom už boli skoro stále pri sebe. Lucy za ním vbehla aj dovnútra a  aj tu mu všetko poukazovala. Jedol už dvakrát ale veľký apetít zatiaľ nemal. Akurát po jedení, keď svoje nechal, utekal ešte vylízať aj Lucinu misku, aj keď bola prázdna. A Lucy sa naňho len pozerala a vôbec neprotestovala. Boli úžasní. Myslím že z nich budú kamoši.

O pár dní:

Žrať mu chutí jedna radosť, baby ho doma volajú aj vysávač lebo povysáva cely dom a hlavne kuchyňu ;-)) Ale strašne veľa toho vybehá hlavne s Lucy na záhrade. Aj keď prídeme z prechádzky tak sa hneď idú spolu hrať. Aj po jedle ho niekedy radšej beriem dnu nech sa v kľude vyspí lebo inak by sa stále bláznili. Na prechádzke chodíme pozerať kone, k jazeru, kde sme po brucho vo vode, ale celý sa zatiaľ neodvážil. Na chalupe mal kamoša 9-mesacneho bígla takže sa chlapčisko nenudil. Už si vieme na povel sadnúť, pribehnúť na zavolanie (aj keď väčšinou sa odo mňa nepohne ani na krok takže ho nemám odkiaľ privolávať ;-)))  )

 

4-5 mesiacov

Kondičku má Chicago vynikajúcu, aj keď nechodíme von už tak často kvôli tej zime.
Lucy ho už ma niekedy plne zuby, keď sa chce hrať a skáče okolo nej ako koza.
Aj na prechádzkach si už poriadne pobehá a nedrží sa pri mne tak blízko, ako keď bol menší. 

Sneh sa mu páči a nemá s nim žiadne problémy. Rovnako ani s mrazmi. Akurát ho zo začiatku stále žral, ale teraz je to už fajn. Inak žrať mu stále chutí. S tým nemá nikdy problém. Misku ma povysávanú za par sekúnd. Keby mal tam toho bohviekoľko, tak stále sa po dojedení tvári, že kedy bude dupla ?  ;-))

 


 

 

Rodičia                 Portréty šteniatok             Kontrola vrhu

Album 1. týždeň    Album 2. týždeň    Album 3. týždeň   Album 4. týždeň   Album 5. týždeň  

Album 6. týždeň    Album 7. týždeň   Album 8. týždeň   Album 9. týždeň   Album 10. týždeň

OSOBNÉ STRÁNKY ŠTENIATOK

Chantal   Chelsea  Chile   Cherry    Channel     Chiara    Chamonix    Chicago   Cheyenne   Chadwick

O našich doteraz narodených šteňatách si môžete čo-to prečítať na týchto stránkach:

prehľad odchovov

Vrh A, Vrh B, Vrh C, Vrh D, Vrh E, Vrh F, Vrh G, Vrh H

hlavná stránka