Vrh "CH" Kráľovská stráž - 9. týždeň

  

V tomto čase sú už niektoré šteniatka v nových domovoch. S tými, ktorých sťahovanie ešte len čaká, podnikáme výlety za hranice všedných dní. Na všetko zodpovedne dohliadajú Afrika s Cortinou. Fidži sa v prírode mení na šteniatko a blázni sa s drobcami. Ideálne miesto sme našli na burgyňovom poli. Nechodia tam autá, hneď vedľa je potok. Len sme mali trošku výčitky svedomia, že pošliapeme burgyňu. Za dva týždne sa naše výčitky ukázali zbytočné, lebo jedného dňa sme našli celé pole zorané. Veríme, že odovzdávanie skúseností najmladšej generácii  prebieha správne. O tom, že Channelka je so svojou starou mamou Afrikou na jednej vlnovej dĺžke, svedčí aj to, ako majú krásne zladený krok.

 

Keďže babie leto udrelo naplno, dobre padne schladiť sa v potoku. Malé jazierko s krištáľovo čistou, tečúcou vodou je ako stvorené pre šteniatka. Voda sa im od prvej chvíle veľmi páči a preháňajú sa jazierkom hore - dole.

 

Výlet sme využili aj na zoznámenie sa cyklistami aj so samotným bicyklom. Šteniatko ho museli ihneď preskúmať.

 

Doma na dvore pokračujú klasické hry. Chadwick si našiel novú zábavu a hrá sa na recyklátora plastov. Zbiera všetky plasty po dvore, lieta s nimi a veľmi sa teší, že niečo ukoristil.

     

Šteniatka sú už komplet na pevnej strave, hoci ešte ich občas napadne vyskúšať aj mliečny bar. Zato Cortina je hladná stále a túžobne dúfa, že jej šteniatka niečo vo svojej miske nechajú. Zvyčajne dúfa márne.

 

 Rodičia                 Portréty šteniatok             Kontrola vrhu            Váhová tabuľka

Album 1. týždeň    Album 2. týždeň    Album 3. týždeň   Album 4. týždeň   Album 5. týždeň 

Album 6. týždeň    Album 7. týždeň    Album 8. týždeň    Album 10. týždeň
 

OSOBNÉ STRÁNKY ŠTENIATOK

Chantal   Chelsea  Chile   Cherry    Channel     Chiara    Chamonix    Chicago   Cheyenne   Chadwick

O našich doteraz narodených šteňatách si môžete čo-to prečítať na týchto stránkach:

prehľad odchovov

Vrh A, Vrh B, Vrh C, Vrh D, Vrh E, Vrh F, Vrh G, Vrh H

hlavná stránka